poniedziałek, 13 maja 2019

PO pędem z dziećmi do Unii

Od niedzieli, 12 maja, na sprawie filmu o pedofilii płyną do Parlamentu Europejskiego nasze kandydatki Renata Butryn i Elżbieta Łukacijewska (obydwie PO). - Dla mnie nauczycielki nie ma większej zbrodni niż to, iż w tak haniebny sposób wykorzystano dziecięcą ufność oraz zaufanie rodziców i skradziono ofiarom normalne życie – wypisuje na FB Renata Butryn. Łukacijewska w tym samym czasie strzela sobie fotkę w otoczeniu dzieciaków, polskich oraz niebieskich flag i orzeka, że „dzieci skarbem i przyszłością Europy”. Tymczasem w Warszawie ich partyjny koleżka z PO, prezydent Trzaskowski podpisał deklarację LGBT+.  Media grzmiały, że dzięki temu zachęca się do masturbacji 4-latki i generalnie rozbudza seksualnie. Dzieci właśnie. No to albo dzieci chronimy bo są skarbem, albo narażamy od maleńkości na skutki propagandy gejów, lesbijek, biseksualistów i transseksualistów. Zdecydujcie się Państwo.
Obydwie kandydatki do Parlamentu Europejskiego promowały Łukacijewską, w sobotę 11 maja na spotkaniach w Stalowej Woli Nisku i Tarnobrzegu. Na nagraniu ze Stalowej Woli widać, setki balonów z numerem kandydatki Łukacijewskiej, ma się wrażenie, że koleżanka kandydatki, czyli Pani Butryn wystąpiła w roli konferansjera i zapowiadała mówców wdzięczących się przed mediami. Niech żałują mieszkańcy miasta, którzy nie przyszli na spotkanie. Ekwilibrystyki retoryczno - logicznej dokonał reprezentujący .N Jerzy Florek: - Widzimy od kilku lat, jak w kierunku Unii Europejskiej płynie bardzo negatywna narracja. Narracja, że unia jest niefajna. Każdy ma prawo do własnego zdania, natomiast wiele osób, które do tej pory mówiło bardzo źle o unii, nagle dokonało w sobie niewiarygodnej zmiany, zwrotu o 180, a w niektórych przypadkach o 360 stopni.  Wierzę, że ludzie zmieniają zdanie, natomiast w tym konkretnym przypadku nie jestem w stanie w to uwierzyć – wypalił.
Przeanalizujmy: zwrot o 360 stopni oznacza brak zmiany, ogólnie Pan Nowoczesny wierzy, ale tak naprawdę w szczególe to nie wierzy, zaś konkretny przypadek, choć powinien, nie został wymieniony. Ge-nial-ne! Jerzy Florek zapewnił, że popiera zarówno wspaniałą europoseł Łukacijewską, prosił jednak, aby ta nie pogniewała się, jeśli takiego poparcia udzieli również kandydatce Butryn. Ciekawe czy na liście skreśli obydwie panie? Jak popiera, powinien!
– Mam swego rodzaju deja vu widząc w urzędzie flagi unijne, które 3 lata były rzekomo w praniu – stwierdziła z kolei radna Joanna Grobel Proszowska, mocno podkreśliła, że „Unia Europejska to walka o wolność”. Nie wiem czym to deja vu spowodowane jest? Może żółtymi gwiazdami na fladze? UE to komunistyczny twór, a ten, który stworzył jej ideologiczne podstawy i nazywany jest ojcem Unii Europejskiej Altiero Spinelli, został nawet wyrzucony z partii za zbyt radykalne komunistyczne idee. Słusznie miniony system, panujący w Polsce po wojnie, przekonał mnie i miliony Polaków, że komunizm nie ma nic wspólnego z wolnością. Jakim więc cudem komunistyczna unia to walka o wolność?
Na koniec prośba do prezydenta Stalowej Woli. Proszę o kontrolę czystości, bo te unijne flagi w urzędzie wiszą już kilka miesięcy i chyba się już dość pobrudziły, że kwalifikują się na kolejne 3-letnie pranie. Po 26 maja chyba można je prać, prać i prać! Bo takie zakurzone, są niefajne. Choć jak to flagi, pewnie obracają się o 180, a nawet 360 stopni. Ciekawe tylko czy zmieniają zdanie? Wierzę, że tak, choć w tym konkretnym przypadku nie wierzę.

Chcesz być na bieżąco z nowymi felietonami? Polub fanpage na Facebooku: https://tiny.pl/t76gw
Jeśli się boisz lub nie chcesz polubić, rozumiem. Wystarczy, że zaczniesz fanpage obserwować ;)

Felieton – specyficzny rodzaj publicystyki, krótki utwór dziennikarski, utrzymany w osobistym tonie, lekki w formie, wyrażający - często skrajnie złośliwie - osobisty punkt widzenia autora.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz